home   search   mail   sitemap  

vkontaktefacebookodnoklassniki
Відкрита сторінка » Методична робота » Перелік навчальних програм ЦДЮТ
  Перелік навчальних програм ЦДЮТ

Перелік навчальних програм гуртків ЦДЮТ станом на 1.09.2020 року

           КЗ «Олешківський Центр дитячої та юнацької творчості», 75100,

     м. Олешки, вул. Гвардійська 31.E-mail: cdut@meta.ua, тел.0(5542) 4-50-48

вул. Гвардійська 31. E-mail: cdut@meta.ua, тел. 0(5542) 4-50-48

 №

 Назва програми  гуртка

Види програм:

типова,

затверджена

відповідним

органом місцевої

влади

Термін навчання за рівнями (початкови й,

основний,

вищій)

 Автор

 програми або керівник  гуртка

 Орган, який      затвердив   програму, №,  дата наказу

Орган, що погоджує програму, № протоколу, дата погодження

1

Хореографічний

 Затверджена

 відділом освіти,сім’ї,молоді та спорту

початковий –

 1,2рік

 основний-2,4рік      

 Тимошенко

 Олена

 Віталіївна

Відділ освіти

 райдержадмініс-

 трації

 Наказ №136 Від    31.08.20 р.

Районний методичний кабінет протокол №4/4 від27.04.20р. Засідання науково- методичної ради

2

Хореографічний

Затверджена

відділом освіти,сім’ї,молоді та спорту

початковий-1рік,основний-1,3рік

вищий-1рік

Тимошенко

 Вікторія Ігорівна

Відділ освіти

 райдержадмініс-

 трації

 Наказ №136 Від    31.08.20 р.

Районний методичний кабінет протокол №4/4 від27.04.20р. Засідання науково- методичної ради

3

Хореографічний

Затверджена

відділом освіти,сім’ї,молоді та спорту

основний-5 рік

Тимошенко

 Владислав Олегович

Відділ освіти

 райдержадмініс-

 трації

 Наказ №136 Від    31.08.20 р.

Районний методичний кабінет протокол №4/4 від27.04.20р. Засідання науково- методичної ради

4

Хореографічний

Затверджена  управлінням освіти,сім’ї,молоді та спорту

початковий1,3 рік, основний- 2-4 рік

Худенко Діана Юріївна

Управління освіти

 райдержадмініс-

 трації

 Наказ № 264 Від    9.09.19 р

 

.

 

Районний методичний кабінет протокол №3 від 14.06.2019 року Засідання науково- методичної ради

5

Хореографічний

Затверджена  управлінням освіти,сім’ї,молоді та спорту

початковий-2,

Токар Тетяна Миколаївна

Управління освіти

 райдержадмініс-

 трації

 Наказ №415 Від    5.10.18 р

 

Наказ №415 Від    5.10.18 р.

 

Районний методичний кабінет протокол №1 від 26.09.2018року Засідання науково- методичної ради

6

Образотворчого

мистецтва

«Ми малюємо світ»

Затверджена  управлінням освіти,сім’ї,молоді та спорту

початковий- 1,2 рік, основний- 3 рік

 

Русин Світлана В’ячеславівна

Управління освіти

 райдержадмініс-

 трації

 Наказ №415 Від    5.10.18 р .Наказ №264 від09.09.19

 

трації

Наказ №415 Від 5.10.18 р.

Районний методичний кабінет протокол №1,№3

від26.09.18р,від 14.06.19р.

7

«Умілі руки»

«Барвінок»

Затверджена  управлінням освіти,сім’ї,молоді та спорту

основний-1,2,3 рік

 

Білоконь

Оксана

Михайлівна

Управління освіти

 райдержадмініс-

 трації

 Наказ №415 Від    5.10.18 р

 

трації

Наказ №1415 від 5.10.18 р.

Районний методичний кабінет протокол №1 від26.08.18р. Засідання науково- методичної ради

 

8

Декоративно-прикладного мистецтва

«Дизайн-асорті»

Затверджена  управлінням освіти,сім’ї,молоді та спорту 

основний- 1,3-рік,вищий -2 рік,інд.-1,2рік

Лятецька

Тетяна

Валентинівна

Управління освіти

райдержадмініс-

трації

Наказ №415 від 05.10.18 р.

Районний методичний кабінет протокол №1 від26.09.18р. Засідання

 

науково- методичної ради

9

Вокальний гурток

Типова

   основний -3 рік

 Божченко Світлана Дмитрівна

Рекомендована МОН України  лист від 08.04.2016р.№1/11-4657  

 

10

«Юні  туристи - краєзнавці»

 

 

 

 

Типова

 

 

 

 

 

основний-1 рік,2 рік

 

 

 

 

Федорінов Дмитро Олександрович

Рекомендована МОН України  лист ІМЗО від 14.07.2017р.№1/11-7081  

 

11

«Пішохідний туризм»

Типова

основний -3рік

Федорінов Дмитро Олександрович

Рекомендована МОН України  лист ІМЗО  від 06.06.2018р.№22.1/12-Г- 315  

 

12

Спортивне орієнтування

Типова

початковий-1рік основний – 2рік

Кобець Сергій Миколайович

Рекомендована МОН України  лист ІМЗО  від 06.06.2018р.№22

1/12-Г-139  

 

13

«Спортивна радіопеленгація»

Типова

початковий - 1 роки

Кобець Сергій Миколайович

Рекомендована МОН України ,лист МОН від 17.10.20198р

.№1/11-8872

 

14

«Юні друзі природи»

Затверджена управлінням освіти,сім’ї,молоді та спорту 

початковий-

-2рік,

основний –1 рік

Цибенко

Тетяна

Борисівна

Управління освіти

райдержадмініс-

трації

Наказ №264 від 09.09.2019р.

Районний методичний кабінет протокол №3 від14.06.19р.

15

«Екологи - краєзнавці»

Затверджена  управлінням освіти,сім’ї,молоді та спорту

основний -2 роки

вищий- 1 рік

Цибенко

Тетяна

Борисівна

Управління освіти

райдержадмініс-

трації

Наказ №264 від 09.09.2019р.

Районний методичний кабінет протокол №3 від 14.06.2019 року

Засідання науково- методичної ради

16

«Юний дизайнер»

Затверджена управлінням освіти,сім’ї,молоді

та спорту 

початковий -,2 рік, основний- 1-2,4рік

 

 

 

 

Яловицька Анастасія Валеріївна

Управління освіти райдержадмініе трації Наказ №470

Від11.10.2017 р

 

 

 

 

 

&гІ?лє>М*ь

Районний методичний кабінет протокол

№1 від 16.10.2017 р  

 

 

 

17

«Мій улюблений сувенір»

Типова

основний - 1 рік

Альохіна Валентина Василівна

Рекомендована МОН України  лист від 08.04.2016р.№1/11-4657  

 

18

Театральний гурток

Затверджена  управлінням освіти,сім’ї,молоді та спорту

 

основний –1,2  рік

Богун

Наталія

Анатоліївна

Відділ освіти

 райдержадмініс-

 трації

 Наказ №136 Від    31.08.20 р.

Районний методичний кабінет протокол №4/4 від27.04.20р. Засідання науково- методичної ради

19

«Художня вишивка»

Типова

основний -1 рік

Мав’ян Тетяна Вікторівна

Рекомендована МОН України  лист ІМЗО  від 08.04.2016р.№1/11-4658

 

20

«Історичне - краєзнавство»

Типова

основний-3рік

Горбачова Наталія Григоровна

Рекомендована МОН України  лист ІМЗО  від 14.07.2017р.№1/11-7083 

 

21

«Географічне краєзнавство»

Типова

основний-1 рік

Пішко

Василь Іванович

Рекомендована МОН України  лист ІМЗО  від 14.07.2017р.

№1/11-7083 

 

22

«Основа інформаційних технологій»

Типова

початковий -1 рік

Арашкіїв Станислав

В’ячеславович

 

 

 

Рекомендована

МОН України,лист ІМЗО від 18.07.2017р.

№21.01/12-Г-403

 

23

«Юний

натураліст»

Затверджена  управлінням освіти,сім’ї,молоді та спорту

основний - 1 рік

Кудря

Валентина

Михайлівна

Управління освіти

райдержадмініе

трації

Наказ №415 Від 5.10.18 р.

Районний методичний кабінет протокол №1 від26.08.18р. Засідання науково- методичної ради

24

« Історичне - краєзнавство»

 

 

 

 

Типова

основний-2рік

Федоров Вадим Володимирович

 

 

 

 

 

 

Рекомендована МОН України  лист ІМЗО  від 14.07.2017р.

№1/11-7083 

 

25

«Художня обробка деревини»

типова

основний -2 рік

Захарченко Микола Михайлович

Рекомендована МОН України  науково методична рада протокол №3 від 29.12.2016р. 

 

26

Хореографічний

Затверджена  управлінням освіти,сім’ї,молоді та спорту

початковий -1 рік

Коваленко Анастасія Павлівна

Управління освіти

 райдержадмініс-

 трації

 Наказ №415 Від    5.10.18 р

 

Наказ №415 Від    5.10.18 р.

 

Районний методичний кабінет протокол №1 від 26.09.2018року Засідання науково- методичної ради

27

Шаховий гурток

типова

основний -2 рік

 Горбань Ігор Аркадійович

Рекомендована МОН України  науково методична рада протокол №4 від 28.07.2017р. 

 

  Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гість, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Понеділок-П'ятниця
з 8:00 до 17:00
Адміністрація
Субота-Неділя
Робота гуртків за
розкладом
Телефон для довідок
(05542) 2-29-94
«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

влажность:

давление:

ветер:


Оцініть роботу нашого Центру
Відмінно!
Добре
Непогано
Помощь в разработке TEDA+