home   search   mail   sitemap  

vkontaktefacebookodnoklassniki
Відкрита сторінка » Методична робота » Звіт про дистанційне навчання
  Звіт про дистанційне навчання

Під час роботи в умовах карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 на території України, за рекомендаціями  Міністерства освіти і науки  керівникам закладів освіти всіх форм власності, викладених  у листі №1/9-154 від 11 березня 2020 року, і  відповідно  до наказів по ЦДЮТ, освітній процес, а також виконання  організаційно-педагогічної, методичної роботи в Олешківському ЦДЮТ здійснювалися шляхом проведення дистанційного навчання з використанням інтернет сервісів : Zoom, Skipe, You-Tube-канали, Viber та інших (як технологій дистанційного навчання).

Адміністрацією закладу спільно з керівниками гуртків для створення єдиного освітнього простору було організовано  інформування здобувачів освіти і батьків вихованців про умови опрацювання навчального матеріалу  шляхом розміщення відповідної інформації на інтернет сторінках , у вайбер групі або індивідуальних консультацій в період карантину.

Для реалізації завдань  навчальних програм з позашкільної освіти керівниками гуртків Олешківського ЦДЮТ  було розроблено систему роботи з вихованцями всіх вікових груп за рівнями навчання (згідно індивідуальних планів).

З використанням You-Tube-каналів, Viber та інших інтернет сервісів керівником гуртків еколого-натуралістичного напряму Цибенко Т.Б. було закладено дослід з науково-дослідної роботи МАН України, визначено агротехнічні прийоми для проведення досліду, розроблено план проведення спостережень та фіксації змін стану об’єкту дослідження. Отримані вже перші результати, дослід триває.

Керівники  гуртків туристсько-краєзнавчого відділу Кобець С.М. і Федорінов Д.О. для вихованців всіх груп підготували і надали відео практичних матеріалів по темам: «Техніка в’язання туристичних вузлів для організації страховки та групи провідників», «Вправи з блокування страхувальної системи», «Завдання на визначення азимуту на топографічних картах та картах спортивного орієнтування»; розробили завдання до тематичної вікторини «Мій край. Туристичні об’єкти рідного краю».

Під керівництвом  Бредіхіної В.М. до Дня пам’яті та примирення 08.05.2020 року  активом ради  Музею бойової слави ЦДЮТ в режимі  онлайн було вшановано пам’ять визволителів міста в роки ІІ Світової Війни (відео розміщено на сайті ЦДЮТ). До Музею бойової слави ЦДЮТ Організацією ветеранів АТО м. Олешки було передано артефакт ІІ Світової Війни (авіаційний кулемет ШКАС  7, 62 мм),  знайдений пошуковою групою Організації АТО на Нікопольському плацдармі у вересні 2020 року.

Керівник народного хореографічного колективу «Фантазія» Тимошенко О.В.,  і керівники зразкового хореографічного колективу «Улыбка» Худенко Д.Ю. і Токар Т.М. для вихованців кожної  вікової групи (згідно завдань навчальних програм)  підготували  матеріали для  відео уроків : елементи партерної гімнастики, комбінації рухів класичного і народного танцю, вправи зі стретчингу (заняття проводилися за графіком керівників гуртків); організували онлайн-консультації для вихованців, які потребували додаткових завдань (вищий рівень навчання); проводили консультування батьків щодо необхідності занять фізичними вправами під час карантину. Народний хореографічний колектив «Фантазія» дистанційно взяв участь в  обласному  фестивалі-конкурсі  дитячої творчості « Таврійський барвограй» м. Херсон   і Всеукраїнському багатожанровому фестивалі « Квіти Зимцерли - 2020» м. Харків (відеоматеріали були записані до 12.03.2020 р.).  За  результатами конкурсу «Квіти Зимцерли - 2020»  колектив  здобув  призові місця: хореографічні композиції «Гопак», «Діти за мир», «Рок-н-рол», «Циганська сюїта» відзначені дипломами ІІ ступеню, «Краков’як» дипломом ІІІ ступеню.

Керівниками гуртків декоративно-прикладного відділу ЦДЮТ створено добірку фото і відео матеріалів по темам:  « Барельєфне ліплення. Розпис барельєфу», «Декупаж в поробках до свята Великдень», «Зображення пейзажу в техніці колаж» та ін. (керівник зразкової студії «Дизайн-асорті» Лятецька Т.В.); «Дизайн в інтер’єрі», «Пейзажі», «Основи колористики»  (керівник студії «Ми малюємо світ» Русин С.В.); «Зображення пейзажу в декоративному творі», «Ліплення з солоного тіста», «Розпис на морському камінні акриловими фарбами»  (керівник зразкової студії «Барвінок» Білоконь О.М.); «Натюрморт як самостійний жанр в образотворчому мистецтві», «Портрет простим олівцем. Світло і тінь у малюнку», «Графічна композиція у довільній техніці» (керівник студії «Юний дизайнер» Яловицька А.В.). Матеріали систематично викладалися на інтернет сторінках керівників та під час проведення онлайн-занять і майстер-класів.  Триває практичний етап  виготовлення емблеми Олешківського ЦДЮТ «Всесвіт творчості».

Під керівництвом Богун Н.А. вихованці театрального гуртка долучилися до літературних читань поезій українських авторів в режимі онлайн, дистанційно взяли участь у привітанні вихованців і випускників закладу із закінченням 2019-2020 навчального  року і спільно з керівниками гуртків Тимошенко В.О., Худенко Д.Ю. і Тимошенко О.В. підготували відео концерт з нагоди Дня захисту дітей (матеріали розміщено на офіційному сайті Олешківського ЦДЮТ, на сторінці закладу в Фейсбук, You-Tube-каналі).

З використанням  технологій дистанційного навчання, а саме: через електронну пошту, месенджери  керівниками творчих об’єднань  ЦДЮТ здійснювалося  оцінювання результатів навчання здобувачів освіти: перевірка виконаних завдань, випускних робіт-рефератів,  проведення тестів, визначення  рівня  засвоєння матеріалу, в групах основного та вищого рівнів до 25.05.2020 року  було проведено  підсумкове тематичне   тестування.

Керівник еколого-натуралістичних гуртків Цибенко Т.Б. за допомогою платформи масових відкритих онлайн ресурсів Prometeus пройшла курси «Медіаграмотність для освітян», «Побутові відходи – дій зараз», «Протидія та попередження булінгу в закладах освіти», що засвідчується відповідними сертифікатами.  Керівник зразкового хореографічного колективу «Улыбка» Худенко Д.Ю. пройшла курс «Мистецтво викладання» і отримала сертифікат за результатами тестування на сайті Асоціації інноваційної та цифрової освіти.

 Як результат тісної  співпраці керівників  гуртків,  вихованців ЦДЮТ та за підтримки батьків учнівської молоді, у практичному доробку кожного колективу є відео матеріали творчих робіт обдарованих, талановитих  вихованців, фрагменти відео уроків та майстер класів від педагогів, дипломи-нагороди за участь (дистанційно) у Всеукраїнських та обласних конкурсах і фестивалях.  А в скарбниці відеотеки закладу,  на офіційному сайті Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості ,  на  сторінках соцмереж презентовано, як нові форми  роботи,  відеовітання вихованців і випускників  ЦДЮТ із закінченням 2019-2020 навчального року  та відео концерт до Дня захисту дітей.

 

 

 

 

 

  Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гість, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Понеділок-П'ятниця
з 8:00 до 17:00
Адміністрація
Субота-Неділя
Робота гуртків за
розкладом
Телефон для довідок
(05542) 2-29-94
«    Січень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

влажность:

давление:

ветер:


Оцініть роботу нашого Центру
Відмінно!
Добре
Непогано
Помощь в разработке TEDA+