home   search   mail   sitemap  

vkontaktefacebookodnoklassniki
Відкрита сторінка » „Кубок Олешшя - 2021”
  „Кубок Олешшя - 2021”

 

В Олешківському лісі 1-3 травня 2021 року пройшли  Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування „Кубок Олешшя - 2021”

В них взяли участь 155 спортсменів віком від 7 до 81 року з різних областей України: Запорізька, Київська, м.Київ, Миколаївська, Одеська, Полтавська,  Харківська, Херсонська.

        На старті кожен учасник отримав спортивну карту з нанесеними на неї КП, кількість яких, а також послідовність їх проходження, визначають судді. Переможець на дистанції визначається за найкращим часом проходження всіх позначених на карті КП.

Спортивне орієнтування - це  розумне поєднання фізичних і розумових навантажень, елементи творчості в рішенні логічних завдань, розвиток пам'яті, спостережливості, просторової орієнтації, уваги, уяви, вміння орієнтуватися в складних ситуаціях,  причому однакову «відповідь» на них можна отримати різними шляхами.

Однак учасники виконували завдання індивідуально через заборону скупчення людей під час пандемії коронавірусу. Через карантинні обмеження організатори вирішили провести змагання саме в такому форматі.

У підсумку вихованці КЗ «Олешківський Центр дитячої та юнацької творчості» Олешківської міської ради показали  гарні результати в перший день змагань на дистанціх за вибором:

Понікарова Кіра – 1 місце вікова група Ж-10

Сергеєва Олександра – 2 місце вікова група Ж-10

Антоненко Анастасія -2 місце вікова група Ж-12

Чорна Олена -3  місце вікова група Ж-12

Тичина Марія -4 місце вікова група Ж-12

Іванченко Максим - 1 місце вікова група Ч-10

Іванченко Дмитро- 3 місце вікова група Ч-10

Зварич Євген – 2 місце вікова група Ч-10

Тищенко Максим – 5 місце вікова група Ч-10

Леонтьєв Артем – 11 місце вікова група Ч-10

Леонтьєв Олександр – 10 місце вікова група Ч-14

Леонтьєв Денис4 місце вікова група Ч-16

 

в другий день змагань на довгій дистанції:

Понікарова Кіра – 1 місце вікова група Ж-10

Антоненко Анастасія -5 місце вікова група Ж-12

Чорна Олена -6  місце вікова група Ж-12

Тичина Марія -3 місце вікова група Ж-12

Гросу Аліна -8 місце вікова група Ж-12

Іванченко Дмитро- 4 місце вікова група Ч-10

Іванченко Максим- 3 місце вікова група Ч-10

Зварич Євген – 1 місце вікова група Ч-10

Леонтьєв Артем – 5 місце вікова група Ч-10

 

в третій день змагань на середній дистанції:

Понікарова Кіра – 1 місце вікова група Ж-10

Антоненко Анастасія -6 місце вікова група Ж-12

Чорна Олена -3  місце вікова група Ж-12

Тичина Марія -9 місце вікова група Ж-12

Гросу Аліна -7 місце вікова група Ж-12

Зварич Євген – 1 місце вікова група Ч-10

Тичина Костянтин – 12 місце вікова група Ч- 10

Леонтьєв Олександр – 14 місце вікова група Ч-14

І по сумі 3-х днів змагань:

Понікарова Кіра – 1 місце вікова група Ж-10

Антоненко Анастасія -2 місце вікова група Ж-12

Чорна Олена -5  місце вікова група Ж-12

Тичина Марія -4 місце вікова група Ж-12

Гросу Аліна -7 місце вікова група Ж-12

Іванченко Дмитро- 6 місце вікова група Ч-10

Іванченко Максим- 5 місце вікова група Ч-10

Зварич Євген – 1 місце вікова група Ч-10

Леонтьєв Артем – 7 місце вікова група Ч-10

Леонтьєв Олександр – 12 місце вікова група Ч-14

Леонтьєв Денис6 місце вікова група Ч-16

Вітаємо Сергеєву Олександру, Тищенко Максима з виконанням нормативу 3 юнацького розряду зі спортивного орієнтування.

Також вітаємо Іванченка Максима з виконанням нормативу 2 юнацького розряду зі спортивного орієнтування під час змагань!

Висловлюємо подяку батькам за підтримку участі дітей у змаганнях. Дякуємо організаторам і суддям за цікаві дистанції та високий рівень змагань.

 

Наші вихованці 4 травня 2021 року в с.Антонівка, парк Жовтневий, брали участь у відкритих Традиційних Обласних Масових змаганнях «Зелений стадіон – 2021» з елементами паркового орієнтування та трейл-орієнтування ІV етап.  Вихованці нашого Олешківського ЦДЮТ підтвердили свій високий клас, переможцями та призерами змагань стали:

Понікарова Кіра – 1 місце вікова група Ж-10

Антоненко Анастасія -4 місце вікова група Ж-12

Чорна Олена -6  місце вікова група Ж-12

Тичина Марія -5 місце вікова група Ж-12

Гросу Аліна -7 місце вікова група Ж-12

Іванченко Максим - 4 місце вікова група Ч-10

Іванченко Дмитро- 1 місце вікова група Ч-10

Зварич Євген – 2 місце вікова група Ч-10

Тичина Костянтин – 5 місце вікова група Ч- 10

Леонтьєв Олександр – 14 місце вікова група Ч-14

Леонтьєв Денис4 місце вікова група Ч-16

    Вітаємо з перемогами наших вихованців туристичних гуртків!

 

 

„Кубок Олешшя - 2021”

 

„Кубок Олешшя - 2021”

 

„Кубок Олешшя - 2021”

 

 

„Кубок Олешшя - 2021”

„Кубок Олешшя - 2021”

 

 

„Кубок Олешшя - 2021”

 

„Кубок Олешшя - 2021”

 

 

 

 

  Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гість, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Понеділок-П'ятниця
з 8:00 до 17:00
Адміністрація
Субота-Неділя
Робота гуртків за
розкладом
Телефон для довідок
(05542) 2-29-94
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

влажность:

давление:

ветер:


Оцініть роботу нашого Центру
Відмінно!
Добре
Непогано
Помощь в разработке TEDA+