home   search   mail   sitemap  

vkontaktefacebookodnoklassniki
Відкрита сторінка » Вітаємо з перемогою!
  Вітаємо з перемогою!

Туристська група навчального закладу

Прізвище, ім'я, по батькові керівника походу

К-сть учасн.

Район походу

К-сть балів

Місце

з/п

Пішохідний туризм, І категорія складності (коеф.1,0)

1

Херсонський Центр позашкільної роботи Херсонської міської ради

Волков Олександр Леонідович

15

Українські Карпати

97

І

2

КЗ "Центр туристсько-краєзнвчої творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради

Лукасишена Олена Русланівна

16

Українські Карпати

91

ІІ

Пішохідний туризм, 3 ступінь складності (коеф. 1,0)

1

КЗ "Центр туристсько-краєзнавяої творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради

Зажерило Роман Леонідович

11

Українські Карпати

100

І

2

Херсонський Центр дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради

Бірзова Віра Федорівна

10

Українські Карпати

94

ІІ

3

КЗ "Центр туристсько-краєзнавяої творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради

Кульчицький Олег Євгенович

13

Українські Карпати

90

ІІІ

4

КЗ "Центр туристсько-краєзнавяої творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради

Юзвак Максим Андрійович

11

 Українські Карпати

90

ІІІ

Пішохідний туризм, 2 ступінь складності (коеф.0,5)

1

Великолепетиський Центр дитячої та юнацької творчості Великолепетиської селищної ради Каховського району

Рогачов Юрій Вікторович

20

Українські Карпати

52,5

І

2

Скадовський Центр дитячої та юнацької творчості Скадовської міської ради

Бац Надія Іванівна

8

Скадовський район

50,5

ІІ

3

Генічеський Палац творчості дітей та юнацтва Генічеської міської громади

Стрюков Олександр Олександрович

8

Запорізька область

41

4

Пішохідний туризм, І ступінь складності (коеф.0,3)

1

Великолепетиський Центр дитячої та юнацької творчості Великолепетиської селищної ради Каховського району

Рогачов Юрій Вікторович

11

Каховський район

30,9

І

2

Херсонська загальноосвітня школа №37 Херсонської міської ради

Волков Олександр Леонідович

15

Олешківська теріторіальна громада

29,1

ІІ

3

Будинок дитячої та юнацької творчості Новотроїцької селищної ради Генічеського району

Солодченко Андрій Андрійович

11

Каховський район

28,3

ІІІ

4

КЗ "Голопристанської міський Центр дитячої та юнацької творчості" Голопристанської міської ради

Бублик Віталій Сергійович

10

Голопристанська теріторіальна громада

27,1

4

5

Скадовський Центр дитячої та юнацької творчості Скадовської міської ради

Бац Надія Іванівна

8

Скадовський район

26,5

5

Водний туризм, ІІ категорія складності (коеф.1,2)

1

КЗ "Центр туристсько-краєзнвчої творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради

Степанов Анатолій Анатолійович

8

Херсонська та Миколаївська область

103,2

ІІІ

Водний туризм, І категорія складності (коеф.1,0)

1

Херсонський Центр позашкільної роботи Херсонської міської ради

Волков Олександр Леонідович

8

Херсонськаь та Миколаївська область

99,5

І

2

 КЗ "Олешківський Центр дитячої та юнацької творчості" Олешківської міської ради

Кобець Сергій Миколайович

12

Херсонська область

99

ІІ

 Водний туризм, 3 ступінь складності (коеф.1,0)

1

КЗ "Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді" ХОР

Плохенко Андрій Валерійович

14

Херсонська область

98,5

І

2

Херсонський Центр позашкільної роботи Херсонської міської ради

Волков Олександр Леонідович

8

Херсонська область

98

ІІ

3

КЗ "Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді" ХОР

Зажерило Роман Леонідович

15

Херсонська область

97

ІІІ

4

КЗ "Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді" ХОР

Лукасишена Олена Русланівна

12

Херсонська область

71

4

Водний туризм, 1 ступінь складності (коеф.0,3)

1

Херсонська загальноосвітня школа №37 Херсонської міської ради

Волков Олександр Леонідович

17

Херсонська область

29,7

І

2

Херсонська загальноосвітня школа №45 Херсонської міської ради

Плохенко Валерій Сергійович

12

Херсонська область

28,8

ІІ

Велосипедний туризм, І категорія складності (коеф.1,0)

1

Херсонський Центр позашкільної роботи Херсонської міської ради

Волков Олександр Леонідович

8

Херсонська область

129

І

Велосипедний туризм, 3 ступінь складності (коеф. 1,0)

1

КЗ "Центр дозвілля, культури, туризму і спорту" Новомиколаївської сільської ради Скадовського р-ну

Суровенний Олександр Володимирович

8

Скадовський район

102

І

2

КЗ "Центр туристсько-краєзнавяої творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради

Юзвак Максим Андрійович

11

Херсонська область

95

ІІ

Велосипедний туризм, 2 ступінь складності (коеф.0,5)

1

Генічеський Палац творчості дітей та юнацтва Генічеської міської громади

Коваленко Анатолій Володимирович

8

Генічеський район

51

І

2

КЗ "Центр дозвілля, культури, туризму і спорту" Новомиколаївської сільської ради Скадовського р-ну

Суровенний Олександр Володимирович

8

Скадовський район

49

ІІ

Велосипедний туризм, І ступінь складності (коеф.0,3)

1

Херсонська загальноосвітня школа №37 Херсонської міської ради

Волков Олександр Леонідович

8

Олешківська теріторіальна громада

29,7

І

 

 

  Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гість, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Понеділок-П'ятниця
з 8:00 до 17:00
Адміністрація
Субота-Неділя
Робота гуртків за
розкладом
Телефон для довідок
(05542) 2-29-94
«    Січень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

влажность:

давление:

ветер:


Оцініть роботу нашого Центру
Відмінно!
Добре
Непогано
Помощь в разработке TEDA+