home   search   mail   sitemap

vkontaktefacebookodnoklassniki
Відкрита сторінка » Змагання юних туристів
  Змагання юних туристів

26 листопада 2021 року в м. Олешки відбулися змагання відкритої першості Олешківської територіальної громади зі спортивного орієнтування та спортивного скелелазіння.

В змаганнях взяли участь учні п’яти закладів загальної середньої освіти Олешківської територіальної громади, а саме: КЗ «Олешківська гімназія», КЗ «Олешківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням іноземних мов», КЗ «Олешківський опорний заклад освіти № 4», КЗ «Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», КЗ «Козачелагерський опорний заклад освіти».

Серед учасників змагань також були  гуртківці КЗ «Олешківський ЦДЮТ» Олешківської міської ради, які  показали високий рівень підготовки і стали призерами та переможцями у змаганнях зі спортивного орієнтування:

- І місце виборов: Зварич Євген;

-срібними призерами стали: Антоненко Анастасія, Іванченко Максим, Леонтьєв Олександр;

-на третю сходинку п’єдесталу піднявся Іванченко Дмитро.

У змаганнях зі скелелазіння перше місце зайняла команда Олешківської школи № 4, друге – Олешківської гімназії, третє – Козачелагерської школи.

Висловлюємо подяку батькам і старшим гуртківцям за допомогу у суддівстві та проведенні змагань.

Дякуємо організаторам і суддям за цікаві дистанції та високий рівень змагань.

Вітаємо з перемогами наших вихованців туристичних гуртків!