home   search   mail   sitemap  

vkontaktefacebookodnoklassniki
Відкрита сторінка » Театральний гурток Організатори цікавих справ » Пишаємося нашими вихованцями !
  Пишаємося нашими вихованцями !

Цей навчальний рік був непростим, адже  формат дистанційного навчання деяким дітям не дає в повній мірі розкритися, відсутність живого спілкування накладає свій відбиток на творчих юнаків та дівчат, які звикли жити в постійному русі, в активному ритмі позашкілля з різноманітними заходами, концертами,  конкурсами, творчими  проєктами. Але водночас саме дистанційне навчання, нові форми роботи  і незмінні працелюбність,  наполегливість і цілеспрямованість відкривають нашим вихованцям нові можливості проявити себе як творчу особистість в різних напрямах мистецької діяльності.

Ось вихованки театральної студії «Натхнення» (керівник Богун Н.А.), які протягом декількох  років працювали над сценічною мовою, оволодівали елементами акторської майстерності, брали участь у різноманітних заходах закладу, з переходом на змішане навчання  випробували себе в ролі ведучих, але вже відео концертів, екскурсій, презентацій. І цей накопичений  досвід, отримані знання та компетенції стали гарним підґрунтям для відкриття  нашими дітьми  нових можливостей для самореалізації і нових перспектив.

Бурлакова Анастасія під час дистанційного навчання  розкрила в собі нові творчі здібності в роботі  перед камерою, в оформленні відео сюжетів із перевтіленням в різні образи (як домашні завдання з театрального мистецтва). І це нестримне бажання виступати на сцені Анастасія втілила в життя, записавшись до кіно школи «Не по-детски», де одразу проявила себе як творчу особистість. Наразі чекаємо прем’єру  спектаклю “Красуня і чудовисько», за мотивами однойменного твору, в якому Анастасія виконуватиме одну з головних ролей. Вистава відбудеться в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша 29 травня.

Пишаємося нашими вихованцями !

Пишаємося нашими вихованцями !

Пишаємося нашими вихованцями !

 

 

Пишаємося нашими вихованцями !

 

Пишаємося нашими вихованцями !

Пишаємося нашими вихованцями !

 

 

А от роботу іншої вихованки театральної студії «Натхнення» Палій Єлизавети ми мали можливість бачити в форматі відео репортажу  медіа школи  на  Першому регіональному «Про що говорять підлітки»  (сюжет «Виставка робіт, присвячена річниці депортації німецького народу з території Радянського Союзу»). Варто зауважити, що Ліза виступила не лише в ролі ведучої цього репортажу, а й частково готувала  його, прописуючи  текст до сюжету.

Пишаємося нашими вихованцями !

 

Пишаємося нашими вихованцями !

Пишаємося нашими вихованцями !

 

Пишаємося нашими вихованцями !

Перегляд відео

 

 

І наразі, член  Молодіжної ради, вихованка  театральної студії «Натхнення» і зразкового хореографічного колективу «Улыбка», учениця Олешківської спеціалізованої школи № 2  Стасюк Карина вміло поєднує шкільне і активне позашкільне життя (її ви маєте можливість бачити  як ведучу і учасницю заходів ЦДЮТ) з  роботою  кореспондента  ТОВ «Телерадіокомпанії «ЯТБ».  «Творчість не має меж» - це про Карину, адже самостійно прописувати монологи, обігрувати ролі, перевтілюватися в різні образи  і компонувати ці матеріали в форматі відео (як частина творчих домашніх завдань з театрального мистецтва в дистанційний період) надихнули Карину на роботу в ролі оператора. Як зізнається сама дівчина: «Спочатку я знімала відео ролики для родини, потім захопилася монтажем, в певний момент відчула  себе в ролі режисера, і мені захотілося спробувати попрацювати в цьому напряму. Звичайно, несподіванкою був той ранковий дзвінок з телерадіокомпанії,  коли мені запропонували саме таку роботу: монтувати відео ролики, сюжети до новин, займатися озвученням… Спочатку я вагалася, чи зможу, чи достатньо в мене знань і практичних умінь, чи не підведу тих людей, які покладаються на мене… І у мене отримується, вже є перші роботи, схвальні відгуки. І кожного дня я вчуся чогось нового, отримую новий досвід, а разом з цим нові знайомства і приємні емоції !».

Пишаємося нашими вихованцями !

 

Пишаємося нашими вихованцями !

 

Пишаємося нашими вихованцями !

 

Пишаємося нашими вихованцями !

 

 

«Успіху вам, наші творчі діти !» - говоримо всім вихованцям Центру дитячої та юнацької творчості. Ми віримо в вас, хай на кожній стежині, яку ви оберете, на добро будуть ті знання і вміння, що ви здобули в нашому закладі!

                                                        Працюємо з дітьми і для дітей

  Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гість, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Понеділок-П'ятниця
з 8:00 до 17:00
Адміністрація
Субота-Неділя
Робота гуртків за
розкладом
Телефон для довідок
(05542) 2-29-94
«    Травень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

влажность:

давление:

ветер:


Оцініть роботу нашого Центру
Відмінно!
Добре
Непогано
Помощь в разработке TEDA+