home   search   mail   sitemap  

vkontaktefacebookodnoklassniki
Відкрита сторінка » Напружений тиждень змагань.
  Напружений тиждень змагань.
Напружений тиждень змагань.
6 лютого 2021 року після участі у V відкритих змаганнях з техніки пішохідного туризму, присвячених пам’яті Ігоря Максименка у м. Каховка, команда Олешківського ЦДЮТ взяла участь в особисто-командних змаганнях КСО «Суворовець» з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Треба зазначити, що традиційно на цих змаганнях організатори готують, мабуть, найскладнішу дистанцію в Херсонській області.
На вибір учасників пропонувалось 19 блоків, кожен з яких складався мінімум з 2-х елементів техніки пішохідного туризму. Наприклад, один блок - це підйом по скелелазному стенду, навісна переправа, переправа по мотузці, крутопохила переправа вниз. Або підйом по вертикальним перилам і спуск дюльфером з самонаведенням з точністю приземлення. Хто займався туризмом, той знає, про що йде мова. Треба було пройти найбільшу кількість блоків за 30 хвилин. І треба було, щоб траєкторії руху учасників команди не перетиналися один з одним на етапах. Крім того, учасники мали встигнути пройти дистанцію за контрольний час. Також, однією з умов було наявність у команді як мінімум двох дівчат із шести осіб.
А у нас в команді їх троє. І які !!! Тичина Марія пройшла 5 блоків та посіла особисте 8 місце з 14 учасників-дівчат. Антоненко Анастасія пройшла 7 блоків та посіла 5 місце. Їй не вистачило 15 секунд, щоб закінчити восьмий блок. А це був "контест" – підйом по 30-метровій мотузці. Це дуже складний елемент. Із 86 учасників змагань, в тому числі й дорослих, лише двоє юнаків подолали його, а інші навіть не спробували. Чорна Олена пройшла 7 блоків та зайняла 2 місце серед дівчат. Кожен з членів нашої команди: Іванченко Максим, Ярошенко Артем, Мажаров Дмитро подолали по 5 блоків.
У підсумку команда Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської міської ради зайняла ІІ загальнокомандне місце.
Висловлюємо подяку батькам за підтримку участі дітей у змаганнях. Дякуємо організаторам і суддям за цікаві дистанції та високий рівень змагань.

Напружений тиждень змагань.

 

Напружений тиждень змагань.

 

Напружений тиждень змагань.

 

Напружений тиждень змагань.

 

Напружений тиждень змагань.

 

Напружений тиждень змагань.

 

Напружений тиждень змагань.

 

Напружений тиждень змагань.

 

  Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гість, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Понеділок-П'ятниця
з 8:00 до 17:00
Адміністрація
Субота-Неділя
Робота гуртків за
розкладом
Телефон для довідок
(05542) 2-29-94
«    Лютий 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

влажность:

давление:

ветер:


Оцініть роботу нашого Центру
Відмінно!
Добре
Непогано
Помощь в разработке TEDA+