home   search   mail   sitemap  

vkontaktefacebookodnoklassniki
Відкрита сторінка » Перший досвід у проведенні змагань.
  Перший досвід у проведенні змагань.

                          

Перший досвід у проведенні змагань.

 Ми довго збиралися і, нарешті,  зробили це!!! І здається, вдало. У нас було 44 учасники в трьох групах!

24 жовтня 2020 року у м. Олешки на тренувальному полігоні зі спортивного туризму ЦДЮТ відбулися внутрішні змагання – конкурси з подолання смуги перешкод серед вихованців туристичних гуртків Центру дитячої та юнацької творчості.

З урахуванням вимог  щодо запобігання поширення COVID - 19, дистанцію було розділено на три етапи, кожен з яких долався окремо. Учасники по черзі долали горизонтальний маятник, нависну переправу, переправу через умовний яр по колоді, переправу по мотузці, вертикальну 7-ми метрову драбину. Більш досвідчені учасники долали підйом по вертикальних перилах, дуже складну крутопохилу переправу вгору, спуск дюльфером, спуск по паралельних мотузках та три нависні переправи, одна з яких з вузлом посередині.

Змагання проводилися в трьох вікових групах: новачки, молодша та середня. Був азарт, були сльози розчарувань та радості, емоції від перемоги та подолання дистанції.

Окрема подяка батькам: Іванченко Андрію, Чорній Тетяні, Тищенко Тетяні, Панікарову Сергію, Тичині Сергію  за матеріальну допомогу  та допомогу в суддівстві.

Підсумкові результати:

Група «Новачки» – дівчата:  1 місце – Протопопова  Кристіна,  2 м - Панікарова Кіра,  3 м- Цуканова Наталія,  4 м – Шкрабак Марго, 5 м – Віклюк Вероніка.

Група «Новачки» – хлопці: 1 місце- Леонтьєв Артем, 2 м- Максимчук Олексій, 3 м- Тичина Костянтин, 4 м- Максимчук Олексій, 5 м – Єрашов Богдан, 6 м- Гущін Владислав.

Група «Молодша» – дівчата: 1 місце –Москаленко Поліна, 2 м- Биба Валерія, 3 м- Абдулхалікова Ніна, 4 м- Гончарова Вероніка, 5 м – Сагірова Кароліна, 6 м- Дубіна Валерія, 7 м – Патрікей Тетяна, 8 м- Цуканова Ксенія, 9 - 10 м розділили Гросу Аліна та Волосковець Катерина.

Група «Молодша» – хлопці: 1 місце –Тищенко Максим, 2 м - Зайцев Микола, 3 м- Іванченко Дмитро,  4 м – Шкрабак Олексій, 5 м – Кінжамет Ханай, 6 м- Кінжамет Арсен, 7 м- Стрижньов Олександр(DNS).

Група «Середня» – дівчата: 1 місце – Антоненко Анастасія, 2 м- Тичина Марія, 3 м- Чорна Олена, 4 м – Андрющенко Євгенія, 5 м -  Кліміна Варвара, 6 м- Владимирцева Аліса, 7 м- Шарій Вікторія.

Група «Середня» – хлопці: 1 місце –Мазуренко Микита, 2 м- Ярощенко Артем, 3 м- Іванченко Максим, 4 м- Стрижньов Максим, 5 м- Романенко Руслан, 6 м- Грищенко Іван, 7 м- Осетинський Мирослав, 8 м- Леонтьєв Олександр, 9 м- Куниця Кирило (DNS).

    Всі учасники набули нового досвіду та готуються до нових перемог!

 

Перший досвід у проведенні змагань.

Перший досвід у проведенні змагань.

 

Перший досвід у проведенні змагань.

 

Перший досвід у проведенні змагань.

 

Перший досвід у проведенні змагань.

 

Перший досвід у проведенні змагань.

 

Перший досвід у проведенні змагань.

 

Перший досвід у проведенні змагань.

 

Перший досвід у проведенні змагань.

 

Перший досвід у проведенні змагань.

 

Перший досвід у проведенні змагань.

 

Перший досвід у проведенні змагань.

 

Перший досвід у проведенні змагань.

 

Перший досвід у проведенні змагань.

 

Перший досвід у проведенні змагань.

 

Перший досвід у проведенні змагань.

 

Перший досвід у проведенні змагань.

 

Перший досвід у проведенні змагань.

 

Перший досвід у проведенні змагань.

 

Перший досвід у проведенні змагань.

 

 

 

 

  Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гість, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Понеділок-П'ятниця
з 8:00 до 17:00
Адміністрація
Субота-Неділя
Робота гуртків за
розкладом
Телефон для довідок
(05542) 2-29-94
«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

влажность:

давление:

ветер:


Оцініть роботу нашого Центру
Відмінно!
Добре
Непогано
Помощь в разработке TEDA+