home   search   mail   sitemap  

vkontaktefacebookodnoklassniki
Відкрита сторінка » Методична робота » План роботи ЦДЮТ на 2014-2015 навчальний рік
  План роботи ЦДЮТ на 2014-2015 навчальний рік

Аналіз методичної роботи у 2013 – 2014 навчальному році.

Методична робота в ЦДЮТ протягом 2013 – 2014 навчального року поєднувала наступні компоненти: організаційно-методичний, навчально-виховний та науково-методичний. В закладі щорічно планується навчально-методична робота, ведеться її моніторинг, корекція та аналіз.

Характеризуючи стан методичної роботи в закладі, можна відмітити, що створена система методичної роботи, яка за змістом є психолого-педагогічною, за характером – дослідницькою, за механізмом – управлінською, за спрямованістю – такою, що розвивається.

Серед безлічі чинників, що впливають на процес інновацій у позашкільному закладі, можна виділити один із головних – педагога. Тому постійно приділяється увага до рівня його фахового росту,  розвитку, саморозвитку, самоаналізу своєї діяльності. Все це досягається через створену систему моніторингу діяльності педагогічних працівників в період атестації та у між атестаційний період. Протягом трьох років впроваджено технологічну модель оцінювання навчально-виховної діяльності керівника гуртка під час атестації, таблицю рейтингу діяльності педагога ЦДЮТ у між атестаційний період.

Керівником гуртків методистом Лятецькою Т.В. створено електронний та паперовий варіанти особистого портфоліо, яке було визнано районною атестаційною комісією кращим портфоліо.    

Згідно рішень педагогічної ради та методичної ради закладу минулого навчального року було продовжено «методичний аукціон» на краще електронне портфоліо педагога ЦДЮТ. Для цього на засіданнях методичного об’єднання була створена структура портфоліо та оголошено конкурс, здійснюється процес накопичення матеріалів з досвіду роботи керівників гуртків.

Кращими портфоліо педагогів ЦДЮТ стали матеріали з досвіду роботи Тимошенко О.В., Гончаренко Ю.М., Худенко Д.Ю., Лятецької Т.В., Білоконь О.М., Цибенко Т.Б.

У вересні 2013 року було проведено процедуру перезатвердження районним методичним кабінетом, відділом освіти навчальних авторських програм педагогів ЦДЮТ, що були заново оформлені згідно вимог МОН України і Інституту інноваційних технологій. Щорічно затверджується перелік програм, якими користуються керівники гуртки і студій ЦДЮТ.

Постійно йде процес оновлення програмного забезпечення роботи гуртків ЦДЮТ. Над власними програмами протягом року працювали Цибенко Т.Б. – «Екологи-краєзнавці»; Гришко А. М. – «Інтарсія по деревині». Програми пройшли процедуру затвердження у районному відділі освіти. Згідно плану стабільно працювало методичне об’єднання керівників гуртків, методична рада закладу, виконувались графіки проведення відкритих заходів, відкритих занять.

На 2014 – 2015 навчальний рік педагоги ЦДЮТ обрали наступну науково-методичну проблему: «Самоаналіз педагогічної діяльності – важливий компонент системи позашкільної освіти»

Основні завдання у системі вдосконалення методичної роботи:

продовжити процес удосконалення навчально-виховного процесу на основі впровадження і апробації інноваційних технологій;

вести постійний моніторинг щодо забезпечення підвищення рівня професійної компетентності педагогів ЦДЮТ;

здійснювати методичний супровід заходів науково-методичного, психолого-педагогічного та інформаційного спрямування.

 

Організаційна робота

 

 №

Зміст

Відповідальні

Термін

1.

Організаційна робота з підготовки засідання методичної ради, планування її роботи за діагностикою.

Бєльська В.П.

Вересень

2.

Організувати набір гуртків початкового рівня та комплектацію гуртків, клубів, затвердити плани їхньої роботи.

Керівники гуртків, методист

До 10 вересня

3.

Організувати роботу відділень МАНу у НДК «Дослідник». Узгодити теми  науково-дослідницьких робіт. Подати інформаційний банк даних з дослідницько-експериментального напряму до районного методичного кабінету.

Керівники гуртків, Бєльська В.П.

До 10 вересня

4.

Спланувати та організувати роботу методичних об’єднань  керівників гуртків.

Бєльська В.П.

До 10 вересня

5.

Провести засідання кафедр декоративно-прикладного мистецтва та вокального і хореографічного мистецтва (аналіз, моніторинг діяльності за минулий навчальний рік, колективне створення перспективного плану участі у виставках, конкурсах, затвердження репертуару на навчальний рік).

Директор,

методист,

 

8 вересня

6.

Корекція бази даних здібних та обдарованих вихованців згідно програми «Творча обдарованість».

Бєльська В.П.,

керівники гуртків

До 10 вересня

7.

Оголошення, розробка положення конкурсу педагогічної майстерності «Інноваційне заняття гуртка року».

Методист

Вересень

8.

Провести організаційну роботу щодо програмного забезпечення роботи гуртків. Скласти базу даних програм на навчальний рік.

Методист, керівники гуртків

До 1 вересня

9.

Організація та проведення конкурсів, виставок, акцій: «Космічні фантазії», «Букет замість ялинки», «Знай і люби свій край», «Акварелі райдуги», «Допоможемо зимуючим птахам», «Натхнення», до Дня міста, Дня захисту дітей.

Методист, керівники гуртків

Протягом року

10.

Подати акти-дозволи з техніки безпеки про роботу атестованих кабінетів до районного відділу освіти.

Методист,

Білоконь О.М., Лятецька Т.В.

5 вересня

 

ЗавантажитиНавчально-методична робота ЦДЮТ на 2014 – 2015 навчальний рік  (TsENTR_DITYaChOYi_TA_YuNATs_KOYi_TVORChOSTI.docx [21.91 Kb])

  Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гість, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Понеділок-П'ятниця
з 8:00 до 17:00
Адміністрація
Субота-Неділя
Робота гуртків за
розкладом
Телефон для довідок
(05542) 2-29-94
«    Жовтень 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

влажность:

давление:

ветер:


Оцініть роботу нашого Центру
Відмінно!
Добре
Непогано
Помощь в разработке TEDA+